Ecza Deposu

/uploads/biz.jpg

Ecza Deposu olarak Pera Pharma adı altında geniş ürün yelpazemiz ve hizmet alanlarımız ile uluslararası farmasötik toptancısı olarak sizlere hizmet veriyoruz.

Tüm sağlık ihtiyaçlarınıza cevap verebilmeyi amaçladığımız ilkemiz ile memnuniyetinizi ve sağlığınızı ön planda tutuyoruz.

10.000 üstünde reçeteli ilaç, aşı, OTC ürünü, tıbbi cihaz, tanı & teşhis ürünleri, diyet ürünleri gibi geniş bir yelpazeyi Avrupa, Afrika, Asya, Ortadoğu, Latin Amerika ve Uzak Doğu bölgelerinde 35’ten fazla ülkeye ihraç ediyoruz.

Hizmet verdiğimiz alanlar dünyanın her yerindeki farmasötik toptancıları, yardım kuruluşları, özel ve kamu hastaneleridir. Bununla beraber ihraç ettiğimiz tüm ürünler yüksek kalite, tamamıyla güvenilir ve orijinaldir.

İnsan sağlığına doğrudan etki gösteren ilaçlarımız ile büyük bir sorumluluğumuzun olduğunun farkındayız. Yerel ve dünya standartlarına uygun tüm faaliyetlerimizi güncel tutuyor ve tüm seviyedeki personelimize sürekli olarak eğitimler veriyoruz.

İklimsel olarak (2-8°C) denetlenen, mükemmel kaliteyi sağlamak ve mükemmel koruma sağlayacak saklama alanlarımız ile kutulamadan sevkiyata kadar tamamen müşterilerimizin gereksinimlerine uygun olarak özelleştiriyoruz.

Kendi bölgelerinde ve sektörlerinde resmi lisanslı yerli ve çok uluslu ortaklarımız sayesinde dünyanın farklı yerlerinden farklı ihtiyaçlara sahip müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Her farmasötik ürünün onay aşamasında güvenilirliğinden emin olmak için yenilikçi, güncel ve güvenilir yöntemlerden faydalanıyoruz.

Ecza Deposu, Pera Pharma olarak insan sağlığını ciddiye alıyor ve enerjimizi işimize yansıtıyoruz.

Sağlıklı bir dünya hedefimize ulaşmak için size en iyi ve en hızlı hizmeti vermekten gurur duyuyoruz.

Hemen İletişime Geçin

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak, aklınıza takılan soruların cevaplarını almak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Hemen İletişime Geçin